Play station 3 move

Shitet nga: mateo 27 Nën 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet playstation 3 2 muaj i perdorur.Vjen bashke me 2 leva 1 kabell karikimi headset me mikrofon playstation move qe perfshin playstation eye(kameren) nje telekomand te posacme per move dhe nje aksesor pistolet .Plus ketyre vijne dhe 8 lojra falas ku perfshihet gta 5 gta 4 call of duty ghost,black ops 2 ,modernwarfare 3 fifa 13 pro evolution 2013 indiana jones 1 dhe 2,need for speed burnout dhe
vin diesel wheelman.( te gjitha lojerat me kaset te blera origjinale )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim