Play station 3 MOVE

Shitet nga: endri 04 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHES paisje per play station 3 move per lojra te ndryshe si ... THE FIGHT LIGHT OUT ....... KILLZONE 3 dhe shum lojra te tjera ... jane pothuajse te reja .. ( shum pak te perdorura ) paisjet jane 2 doreza nje kamera 2 mikrofona per lojen SING STAR dhe kompleti i pushkes . dhe disa gjera te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim