Play station 2

Shitet nga: Liri 23 Nën 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes play station 2 I paperdorur me nje leve dhe me nje disk! Cmimi I diskutueshem
50 mije
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim