Play station 2

Shitet nga: Ps2 30 Tet 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Tiranë
Shes playstation 2 ne gjendje te mir me 2 leva 2 lojra formula 1 dhe gta san andreas
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim