Play station 2 me cip

Shitet nga: Adrian 07 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet play station 2 me cip dhe ca disje me lojra te 2013
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim