Play station 2 + 2kontroller dhe nje timon per l..

Shitet nga: antonio 13 Dhj 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 LEK

Komuna: Tiranë
play station 2 + 2kontroller dhe nje timon per lojra me makina timoni eshte i pa perdorur ne kete perfshihen dhe 25 CD me lojra te ndrryshme 60 lek shes dhe nje tel android star (mund ta perfshi bashke me ps2)
shes ose nderroj me nje tel samsung galaxy s4 ne gjendje te mire
me marrveshje me kontaktoni ne email
fotot per momentin si kam por do ti nxjerr shpejt :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim