Play Station 3

Shitet nga: eldi 27 Gsh 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Playstation3 i ri me cip dhe 1 leve dhe 2 lojera ne te.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim