Play Station 3-SH Komplet

Shitet nga: Bekim 25 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shite nje komplet 4 play station 3-sh-me cip dhe me lojrat me te fundit 4 tv 32 4 kolltuqe 4 karrike mbajtese per tv mbajte per ps3 dhe mbajtese qe vendoset ne mur per te vendosur kember nje aspirator nje tavoline personale 16 leva edhe nje laptop per cmimin per nje cmim te arsyeshem kontaktoni ne nr 0686917240
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim