Play Station 3 (PS3)

Shitet nga: mario 22 Qer 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Tiranë
SHITET PS3 ( PA CIP)

Shitet PS3 shum pak i perdorur

-perfshihen te gjitha fishat + HDMI
- dy doreza 1 orgjinale e play station dhe 1 tjeter orgjinale ferrarri limited edition qe punon edhe per pc edhe per ps3
- ka shum lojra te orgjinale te blera te instaluara + CD
lojrat jane:
me cd:
Grand Theft Auto 5
Pro Evolution Soccer 2014
Grand Turismo 5

lojra orgjinale te instaluara:
Call Of Duty Ghost
Call Of Duty Black Ops 2
Fifa 14
Battlefield 4
Metro Last Light
Dead island
Grand Theft Auto EFLC
Infamous
Counter Strike GO
Far Cry2
Dead Rising
Crysis 3
Max Payne 3
tgjitha lojrat e instaluara jan orgjinale te blera nga play store..

PS3 SHITET 500 MIJ LEK ose mund te shitet vetem CD gta 5 vec 50 mi lek ose vetem leva ferrarri limited edition 20 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim