Play Station 3 /12 Gb + GTA 5

Shitet nga: xXx 29 Qer 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Ka me pak se nje jave qe esht blere ne itali ne nje qender tregtare esht me fatura me date e me cmim qe ka kushtuar 160 euro PS e 44 euro loja GTA 5...Ps esht akoma i paketuar e i pa perdorur fare,nese te intereson ta blesh do e marresh PS perfshi lojen edhe fishon HDMI per maksimumin e grafikes qe esht bler vec dhe ajo
Te gjitha bashke ne cmimin e 160 Euro (i padiskutueshem) besoj nuk esht cmim qe vret per ate qe esht i interesuar ta bleje PS e re te pa perdorur fare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim