Pajisje e nje salle playstation

Shitet nga: kledi 18 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten 4 Tv Philips 32' led full hd + mbajteset per ne mur dhe gips
4 kolltuqe 2-sh bashke me pupat
4 tavolina + 4 majtese playstationash
jane te perdorura pak dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim