PSP me 3 lojra + GameBoy falas

Shitet nga: Kristi Manushi 30 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes PSP me 3 lojra, ne gjendje mjaft te mire por i mungon karikuesi dhe eshte pak i demtuar ne pjesen e siperme te ekranit. GameBoy punon normalisht dhe perfshin 5 lojra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim