PSP 3004

Shitet nga: Frenk Topciu 18 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Psp 3004 i paperdorur fare,akull i ri pa asnje lloj problemi(fotot tregojne se ne cfare gjendje eshte psp)...Bashk me Psp dhe kllefi qe shikoni ne foto...Keni shtese gjithashtu dhe 3 lojra (dy me kapak),il Padrino (the godfather),Need for speed most wanted 5.1.0,Taken....Keni dhe karikuesin origjinal qe ishte ne psp.Po te doni ju jap dhe kutine qe e kam marr ne dyqan (dhe garancin por te mbaruar) Nqs i njihni paisjet elektronike do ta kuptoni qe ia vlen per kete cmim....Cmimi eshte 145 mij lek te vjetra.Mund te flasim dhe per ndonje ulje cmimi
FB:Frenk Topciu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim