PSP 3001

Shitet nga: Aleks 21 Sht 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
PSP 3001.
Ngjyre e zeze, I perdorur (ne gjendje shume te mire).
Bashke me karikues dhe fishe USB.
Perfshihet nje program qe ka disa lojra te instaluara
8000 Leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim