PS4 orgjinale

Shitet nga: eraldi 29 Tet 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
1. PS4 - 7 njesi + 17 leva + 10 lojera origjinale dhe 6 karikues per levat.


Pervec pajisjeve PS4, ne disponim kemi edhe televizore LCD dhe LED.

Pajisjet mund te shiten edhe individualisht sipas kerkeses.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim