PS4 Pupa

Shitet nga: eraldi 06 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
1. PS4 - 7 njesi + 17 leva + 10 lojera origjinale 6 karikues per levat.

2. Pupa shume pak te perdorura dhe te pershtatshme per salla lojerash.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim