PS4 Fringo i ri , me 6 cd dhe 4 joystick

Shitet nga: Floriani 26 Krr 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
PS4 i ardhur nga Italia fringo i ri, me 6 cd posedon 4 joystick shum i ri pres bleres serioz :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim