PS4, i ri ne kuti, 500 gb HDD, me 1 leve. OKAZIO..

Shitet nga: alban 05 Krr 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet PS4, i ri ne kuti, i pahapur, ia ardhur nga amerika, me harddisk 500 Gb, dhe nje leve.
Cmimi okazion 300 euro.

te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel 0699105339
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim