PS3 me cip

Shitet nga: Ps3 20 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
PS3 160GB me cip me leve origjinale te re, 149 GB te lira, me cip software jo hardware. Ka lojra FIFA15, Assassins Creed Rogue 2014, Blur dhe PES2013...i hidhen lojra shtese ! Versioni software 4.65 dhe MULTIMAN. Cmimi 250 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim