PS3 me cip

Shitet nga: Ps3 17 Nën 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Tiranë
PS3 160GB me cip me leve origjinale te re, 149 GB te lira, me cip software jo hardware. Ka lojra FIFA15, Assassins Creed Rogue 2014, Blur dhe PES2013...i hidhen lojra shtese ! Versioni software 4.65 dhe MULTIMAN.

Cmimi 300 mije leke, i diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim