PS3 Ne Gjendje Shume Te Mire Pune

Shitet nga: Sario Lami 20 Qer 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ps3 me 2 leva dhe 10 cd te ndryshme..Ps3 esht ne gjendje shume te mire pune levat dhe cd jan pothuajse te reja
E shes per arsye mosperdorimi .Cd jan te gjitha origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim