PS3 LOJERAT ME TE FUNDIT + PATCH PES 2013 TE FU..

Shitet nga: TANI 25 Sht 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
DESTINY WATCH DOGS DHE SHUM LOJERA TE FUNDIT PER PS3 ME CIP ISTALOJM DHE PATCH-ET E FUNDIT PES 2013 CLASSIC CUBS DHE TRANSFERIMET E FUNDIT....DHE LOJRA PER (PSP) 200 LEK
Rr. ALTIN BASHA,MISTO MAME ,TIRANE PER SHUM LOJRA BEJM OFERTE!!
FORMATOJME DHE PC ( WIN XP, 7, 8.1 ) (UPDATE PS3 4.60 ) PER SHUM PS3 BEJM ULJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim