PS3 500GB

Shitet nga: mario 24 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Play station 3 500 gb pa chip superslim. me te gjithe lojrat orgjinale te blera nga play store. mund tluhen online. 1 controller. fishat perkatse + fishe hdmi.
lista e lojrave:
.Fifa 16
.Fifa 15
.Pes 15
.Nba 2k15
.Gta 5
.Gta 4
.Gta san andreas
.Call of duty Ghost
.Call of duty Advanced Warfare
.Call of duty Black Ops 2 + ( hartat extra per multiplayer dhe zombie)
.Call of duty Modern Warfare 2
.Battlefield 4
.Battlefield 3
.Metal Gear Solid V
.Hitman
.Minecraft
.Grand turismo 6
.Far cry 4
.Watch dogs

cmimi i diskutushem. pranoj edhe ndrrim me console tjeter -+ diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim