PS2 PlayStation 2 Slim dhe 33 lojra

Shitet nga: Marashi 18 Maj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes PS2 slim, me 1 leve origjinale e kabllot per lidhje tv/prize...bashke me 33 lojra te perfshira ne cmim. Ne gjendje te mire pune, shitet per arsye mosperdorimi.

Cmimi 7500 lek te reja..

Nr vodafone club 0696134747
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim