PS 3 Super Slim

Shitet nga: Keli 06 Dhj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes dy play station te tipit super slim ne gjendje shume te mire pune . Bashke me to edhe dy doreza origjinale te play station . Cmimi eshte mese i arsyeshem dhe i negociueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim