PS 3 Super Slim & Slim

Shitet nga: Semi 17 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Tiranë
Shesh 3 PS 3 Super Slim dhe nje PS 3 Slim ne gjendje shume te mire pune me nga nje doreze per secilin kompjuter dhe bashkengjitur me to edhe fishat perkatese . Cmimi eshte mese i arsyeshem duke pasur parasysh edhe gjendjen e tyre .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim