PLAYSTATION 3

Shitet nga: ilir 16 Sht 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Tiranë
SHITET PS3 I PERDORUR PA CIP, ME DY LOJRA DHE NJE LEVE CMIMI : 13.000 LEKE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim