PLAYSTATION 3 , 6 KOMPLETE, FULL HD TV *URGJENT..

Shitet nga: Ledi 26 Shk 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet BIZNES Playstation 3
=>6 cope te kompletuar me kolltuqe, te perdorur dhe ne gjendje shume te mire pune,te importuar nga Anglia!
=>4 TV jane 42 inch LG HD, 2 te tjere jane 37 inch Toshiba HD.
=>4 playstation 160GB jane updatet to 4.6 version dhe 2 jane jailbroken 160 dhe 250GB me lojera te instaluara(njeri nga PS3 mund te behet me chip, ndersa 3 te tjeret jo).
=>Te gjithe jane te kompletuar me HDMI cable e mbajtese per tv dhe playstation.
=>26 controllers sony sixaxis dualshock3(origjinale).
=>26 lojera me CD lojerat me te reja dhe rreth 15 lojera te instaluara tek playstation jailbroken.
=>4 Move controllers per lojera virtuale bashke me 2 ps3 eye cameras.
=>1 frigorifer per pije freskuese.
=>Kompjuter personal DELL server.
Gjithcka ne gjendje pune dhe e gatshme per tu kontaktuar fizikisht. +
******* 6 controllers te reja dhe PES 2015********
"SHITET I GJITHI SI BIZNES"
Ju lutem vetem bleres serioz,
*******600.000leke*******
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim