PES 2013 DATAPACK 6.00 PER PS3 PA CIP

Shitet nga: PlayStation: Lojera & Update 24 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
PES 2013 DATAPACK 6.00 PER PS3 PA CIP...NQS JU DONI TI BENI UDATET E REJA PES 2013 DHE NUK LIDHEN ME LOJEN KJO NDODH SEPSE LOJA PES 2013 DUHET TE KETE DATAPACK 6.00 PER TE HAPUR CDO LLOJ PATCHI TE RI DHE NQS NUK E KENI ESHTE POTHUAJSE E PAMUNDUR TE GJEHET ONLINE...NE OFTOJME DATAPACK 6.00 BASHK ME UPDATET E REJA 15-16 DHE DISA TRANSFERIME NGA SEZONI 16-17 VETEM PER 1500 LEK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim