Nintendo Wii

Shitet nga: arnold 09 Sht 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Tiranë
shes kompjuter lojrash Nintendo Wii per arsye mosperdorimi.....kompjuteri ka vetem nje disk pes 2011 ...ka levat me lazer te gjitha dmth eshte i kompletuar ....dhe nuk eshte shum i perdorur ....ngjyr i bardh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim