Nintendo Wii

Shitet nga: Tony 06 Sht 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Nintendo Wii
Shum pak i perdorur .
I pajisur me te gjitha aksesoret si dhe me dy lojra .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim