Nintendo WII,e re per 100 mij lek+Fifa11,Fifa Wo..

Shitet nga: Klajd 12 Krr 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Nintendo Wii-shitet per arsye mosperdorimi e re e perdorur shum pak dhe ne kuti,afrohet me 5 lojra si:Pes fifa etj me 2 leva kryesore dhe 2 nunchuck,plua timon per lojrat me makina
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim