NINTENDO Wii

Shitet nga: arnold 09 Sht 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Tiranë
Shes kompjuter lojrash nintendo Wii ngjyr i bardh per shkak mosperdorimi......kompjuteri eshtene gjendje shum te mire dhe jo shum i perdorur ....kam vetem 1 disk pes 2011per te lujt ngaqeskamble te tjer ....levat me lazerantenat te gjithaika....mund ti bleni dhe leva shtes nqs keni deshir....cmimi eshte 50 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim