Leva & Aksesore per Ps3

Shitet nga: Ps3 10 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Leva PS3 Orgjinale, ne gjendje pefekte per vetem 3500 Leke
Kthej Ps3 me Chip te llojeve SLIM & PHAT(instalim Multimani) -Hedh lojra te ndryshme -Bej updatet e futbollit(transfertat+Classiket+Superligen Shqiptare) Cmimi i Diskutueshem

**Sqarim : Malli vjen nga Austria dhe eshte perdorur ne kushte shtepie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim