LOJRA PER PS3. Playstation

Shitet nga: doni 18 Maj 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
GRAN TURISMO 5-2500 LEK
SAINTS ROW 2 -2000 LEK
NEED FOR SPEED Pro Street-2500 LEK cd e re ne qese
SACRED 2---2000 LEK cd e re ne qese
MIRROR's EDGE--2000 LEK cd e re ne qese
ASSASSIN'S creed REVELATIONS-2000 LEK
ASSASSIN'S creed 2 --2000 LEK
KANE & LYNCH dead men-1500 LEK
STRANGLEHOLD-1500 LEK

HEAVY RAIN --1500 LEK

DIRT Colin Mcrae-2000 LEK
RAINBOWsix VEGAS--1500 LEK
SPLINTER CELL-1500 LEK
DRIVER San Francisco---2000 LEK
YAKUZA 3--2000 lEK
REZIDENT EVIL 5 Gold Editions--2000 LEK
REZIDENT EVIL 6--2000 LEK

DAMNATION--1500 LEK
TEKKEN 6 ---2000 LEK
DER PATE 2 ---2000 LEK
GTA 4 ---2000 LEK
RED DEAD REDEMPTION ---1500 LEK
RACE ---2000 LEKOFERT!!!!!!!!!!!!!!! KUSH MERR me shum se nje cd ka dhe ulje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim