LOJRA & BEJM PS3 ME CIP & PATCHE TE NDRYSHME

Shitet nga: TANI 17 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
BEJM CHIP PS3..... Ofrojme lojrat me te fundit per PS3 me chip 10- 15 dit perpara se te dalin me DISC ofrojme lojera per PC formatime PC me te gjitha sistemet PATCH PES 2013 PC superligen shqiptare dhe programime te PS3 per te luajtur online I kemi te gjitha lojerat si PES 2015 CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE : FIFA 15 : NBA 2K15 : F1 2014 : WWE 2K15 : TDU2 : ARMY OF TWO DEVIL'S CARTEL : GTA5 : DELIVERIT US FROM EVIL : DHE SHUM LOJERA TE TJERA PES 2015 ASSASIN CRED FAR CRY 4 ETJ ) Ofrojm gjithashtu patch-e PES 2013 me te fundit qe permbajn : Te gjitha transfermet e merkatos se veres uniformat e reja dhe rritje te database te lojtareve klasiket me te fundit etj...update ps3 system per te luajtur online cdo loj nga ps3 me cip por gjithashtu duhet patjeter per te hapur lojerat e reja si PES 2015 etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim