LOJERA PER PS3 ME CIP + UPDATE TE NDRYSHME

Shitet nga: PlayStation: Lojera & Update 24 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
OFROJME LOJERAT NGA ME TE FUNDIT NE TREG EDHE PERPARA SE TE DALIN NE DISK GJITHASHU OFROJME UPDATE NGA ME TE FUNDIT DHE ME TE NDRYSHMET PER CDO LOJE,BEJME PS3 ME CIP ME CMIM TE ARSYESHEM...SUPORT TEKNIK NE CDO KOHE...GJITHASHTU OFROJME SERVIS PC & LAPTOP WINDOWS 7,8,8.1,10 ME LICENSE VETEM PER 1000 LEK GJITHASHTU ANTIVIRUSE
ME LICENSE ETJ...
PER ME TEPER NA VIZITONI NE : lojeraplaystation.wix.com/network

Facebook : fb. com/playstation.tirana
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim