LEVA PS3 DUALSHOCK SIXAXIS ORIGJINALE TE REJA FR..

Shitet nga: leva 09 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK   4 700 LEK

Komuna: Tiranë
SHESIM LEVA ORIGJINALE PER PS3 TE REJA FRINGO ORIGJINALE DUALSHOCK SIXAXIS NE KUTINE ORIGJINALE DHE PUNOJNE ME CDO PS3

CMIMI PER MBI 5 COPE ----> 3500 COPA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim