Clash of Clans Town Hall 9,Level 103

Shitet nga: Denis 04 Dhj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Town Hall 9,buildings all level max,Trupat maximal.
King 15, Queen 12.
Muret level 8 dhe gjysma level 9.
Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim