BATTLEFIELD 4, PS3,PS4, PSP, Wii, Xbox One

Shitet nga: Albert 22 Krr 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
BATTLEFIELD 4, PS3,PS4, PSP, Wii, Xbox One
Përshkrim i sendit:
Ofrojme cmimet me te mira per Lojrat orgjinale per PS3,PS4, PSP, Wii, Xbox 360, Xbox One etj.
Nesi ju gjeni nje cmim me te lire ne Tirane ne ju garantojme te njejtin çmim nese verifikohet e vertete plus 300L me lire ne blerjen tjeter qe mund te beni..

Pro Evolution Soccer PES 2014 -- 4800L

Fifa 2014 -- 6800L

GTA V -- 5800L

Pro evolution soccer 2013 -- 5300L

Battlefield 3 -- 3500L

Battlefield 4 -- 5800L

Call Of Duty: Modern Warfare 3 -- 3500L

Uncharted 3: (Drake's Deception) -- 3500L

Resistance: Fall of Man (PS3) -- 3300L

Call of Duty Black Ops 2 ne tre versione
1. Call of Duty Black Ops 2 standart -- 4800L
2. Call of Duty Black Ops 2 + NukeTown 2025 -- 5200L
3. Call of Duty Black Ops 2 HARDENED EDITION -- 10800L etj


Lojrat jane te pahapura ne amballazhimin e fabrikes, origjinale.

300L me lire per personat qe porosisin me parapagim te plote ose te pjeseshem.

Shesim aparate te rinj ne kuti PS3 konsole (Pa çip) Super slim modeli me i fundit me 500GB HDD------270€
Kemi dhe pjese kembimi per PS3 Xbox dhe per dorezat-telekomandat po ashtu edhe aksesore duke perfshire psh edhe pjese per modifkim e wireless controllers si ne foto.

Ofrojme edhe riparimin e Disqeve tuaja me vlere si psh Lojerat origjinale, DVD Familjare etj qe jane gervishtur aq sa nuk punojne me. Mos i hidhni ato, Ne i riparojme me nje makineri profesionale ne me pak se 30 min.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim