Assasin's Creed Series Per PlayStation3

Shitet nga: Tiku 13 Sht 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shiten 4 lojra per PS3 Assassin-s Creed , Assasin-s Creed II , Assassin-s Creed Brotherhood dhe Assassin-s Creed III
Lojrat jan Shum pak te perdorura , ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim