5 ps 3 .5 televizor hd 32 polesh .15 leva ps jan..

Shitet nga: armand 16 Qer 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
5 play station 3 ,5 televizor hd 32 polesh brenda garancis ,15 leva ,ps jan me cip dhe me lojera te instaluar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim