5 Playstation 3

Shitet nga: Artjol 30 Maj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes 5 Playstation 3 super slim + televizora 42 inc me diqse dhe nga dy leva secili me kolltuqe bashk me pupa dhe banak.Jane perdorur vetem 1 vit ne gjendje shume te mire pune .Cmimi 600 mije lek te reja i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim