4 lojra per ps3

Shitet nga: kris simaku 21 Nën 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Tiranë
Une jam krisi jam nga tirana dhe shes 4 lojra per ps3 eshte:
End war ps3 1000 mije leke
Gta iv ps3 2000 mije leke
Tron ps3 2000 mije leke
Alien predator ps3 35000 mije leke
Jane ne gjendje shume te mire jane te perdorur kane vetem 1 e gjysem dhe jane te ardhura nga franca
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim