3 playstation 3 pa cip me 12 leva dhe 3 tv 32 po..

Shitet nga: EDI 24 Tet 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 LEK   200 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes 3 ps 3 superslim pa cip me 12 leva dhe 3 tv 32 polsh si dhe 5 kolltuqe 2-she salla eshte e hapur jane ne gjendje te mir pune cmimi 180.000 mij te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim