3 PLAYSTATION 3

Shitet nga: LIRI 09 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
SHITEN 3 PS3 ME CIP, ME 8 LEVA DHE BASHKE ME 3 KOLLTUQE DHE 2 PUPA CMIMI 900 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim