2 PSP me cip

Shitet nga: Psp 04 Dhj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Shes 2 psp model 3001 dhe 3004 te dyja jane me çip dhe nje karte memorie 512mb.Njera punon shume mire ndersa tjetres nuk i punon butoni i ndezjes dhe syri qe lexon disqet dhe per kete arsye kane cmimin 60€ te dyja bashke,te padiskutueshem.Mund te me kontaktoni ne viber ose whatsapp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim