2 PS4 me 6 leva dhe 5 lojra + 2TV 40" HD

Shitet nga: Ani 27 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 LEK

Komuna: Tiranë
Playstation pa TV ===> 140.000 leke
Playstation + TV ===> 230.000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim