Shitet Ps3 me 15 lojra

Shitet nga: ps3 05 Dhj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
PS3 fat 80gb i perdorur ne gjendje shume te mire, me 1 controller origjinal me 15 full games te downloduara ne playstation store dhe 1 disc.

lojra ps3 : assasins creed 4 black flag,far cry 3,call of juarez need for speed rivals,saint row 4,little big planet,limbo,nba jam,minecraft,urban trial freestyle, fifa 14, payday2, how to survie+ adresa me shum lojra te tjera te downloaduara nga ps store si black ops 2, army of two, nfs hot pursuit.

cel: 0685585509.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim