Windows SURFACE RT, quad core, 64GB OKAZION

Shitet nga: alban 15 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Tableta
RShitet TABLETE windows SURFACE RT, ne gjendje shume te mire sistem operimi windows 8.1.
Tableta ka nje kover qe eshte njkoheshit nje tastiere me touch qe e kthen dhe ne noteboom shume e vecante qe e vetme si aksesor kushton 199$ tek faqja e mikrosoftit.

parametrat e tjera te tabletes:

PROCESOR: Quad Core (4×1.3GHz)
RAM: 2Gb
SSD: 64Gb
OS: WIN 8.1
Dy webcamera

te intersuarit te kontaktojne ne nr e cel 0699297292.
cmimi okazion 210 mije lek te vjetera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim